El Kurutma Cihazları Ekonomikmi?

GSQ87, el kurutma makinası, fotoselli el kurutma cihazları, istoç islak hacim ürünleri GSQ91K, el kurutma makinası, fotoselli el kurutma cihazları, istoç islak hacim ürünleri GSQ250A, el kurutma makinası, fotoselli el kurutma cihazları, istoç islak hacim ürünleri GSQ80, el kurutma makinası, fotoselli el kurutma cihazları, istoç islak hacim ürünleri

Oteller AVM’ler (alışveriş merkezleri) hastaneler, ibadet haneler gibi mekanlarda tuvalet ve lavabolarda kağıt tüketimi çok fazla olduğundan ciddi bir sarf malzemesi tüketimi olmaktadır. El kurutma cihazları kullandıkları teknoloji ile bu sarfiyatı ortadan kaldırmaktadır. Farklı güçlerdeki el kurutma makinaları, kullanım yoğunluğuna göre farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

800 walt ile 220 walt arasında değişen güç seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara cevap vermektedir. El kurutma makinaları kapasite ve hava üfleme hızlarına göre farklı ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır. Sektörde en çok tercih edilen xinda marka el kurutma makinalarının başlıca modelleri gsq250, gsq60k, gsq70A, gsq80, gsq87, gsq90, java el kurutma, gelmektedir.